SIUNTIMAS/GRĄŽINIMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS

Elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes, pristatome į bet kurią Lietuvos vietą per 1-20 darbo dienų po Jūsų apmokėjimo. Dėl tikslaus pristatymo laiko su Jumis susisieksime Jūsų nurodytu telefonu pristatymo dieną.

 1. Jei užsakymo suma  didesnė nei 120 EUR prekės visoje Lietuvoje pristatomos nemokamai.
 2. Jei užsakymo suma mažesnė nei 120 EUR, pristatymo kaina - 3.50 EUR visoje Lietuvoje.
 3. Į užsienio šalis pristatymo kaina - 18 EUR jeigu užsakymo suma mažesnė nei 150 EUR. Jei užsakymo suma 150 EUR ir didesnė pristatome į užsienio šalis nemokamai.

PREKIŲ KEITIMAS/GRĄŽINIMAS

 1. Klientas privalo susipažinti su www.svlines.lt  Taisyklėmis prieš pateikiant užsakymą. Visais atvejais laikoma, jog Klientas yra susipažinęs su Taisyklėmis ir joms pritaria, kai galutinai pateikia užsakymą.
 2. Mes garantuojame savo produkto kokybę ir esame atsakingi už produkto broką. Jeigu taip nutiko, kad jus pasiekė brokuotas produktas, prašome mums parašyti į infosvlines@gmail.com ir mūsų komanda mielai jums padės. Mūsų komanda atidžiai peržiūrės jūsų grąžintą prekę ir ras abiems pusės tinkamiausią sprendimą ( pakeisti gaminį ar atlikti pinigų grąžinimą).
 3. Jeigu užsakytas produktas jums netiko, galite jį pakeisti/grąžinti mums per 14 darbo dienų nuo užsakymo gavimo dienos. Europos Sąjungoje ir kitose šalyse per 30 dienų nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos.
 4. Produktas turi būti grąžintas tobulos būklės/nenešiotas, su etiketėmis, supakuotas į originalų įpakavimą. Grąžinant prekę būtina pateikti prekės įsigyjimą įrodantį dokumentą (pirkimo kvitą, bankinio pavedimo kopiją).
 5. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei  grąžinama prekė buvo panaudota, be originalių etikečių, sugadinta, buvo pagaminta arba pakoreguota individualiai pagal specialų užsakymą.
 6. Grąžinamų arba keičiamų kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos. 
 7. Dėl skirtingų operacinių sistemų ir ekrano spalvų, produkto spalva gali šiek tiek skirtis nuo realybės. Atsitikus tokioms aplinkybėms ir jums panorėjus grąžinti produktą, mes mielai jį pakeisime į kitą, tokios pat vertės produktą.
 8. Dovanų kuponai NEGRĄŽINAMI. Drabužiai, įsigyti už dovanų kuponus gali būti tik keičiami. 
 9. Mes galime pakeisti produktą tik į kitą, tokio pat modelio, kitos spalvos ar dydžio produktą. Jeigu norite pakeisti produktą į kitą modelį, jums reikės atlikti grąžinimą ir įsigyti kitą, norimą produktą.
 10. Pinigai už grąžintas prekes jums bus grąžinami per 7 darbo dienas nuo tos dienos, kai jūsų produktas pasieks mus.
 11. Dažniausiai, grąžinimai yra užskaitomi per 48 valandas nuo tada, kai jūsų grąžinimas pasiekia mus. Šventiniu laikotarpiu, tai gali užtrukti šiek tiek ilgiau, priklausomai nuo mūsų siuntimo partnerių.
 12. Kilus klausimams, prašome mums rašyti į infosvlines@gmail.com, www.svlines.lt ir mes mielai padėsime viską išspręsti.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217."